Uspěli jsme v programu TESCO – Vy rozhodujete, my pomáháme

18. září 2023 – Máme skvělou zprávu. Uspěli jsme s projektem v programu TESCO – Vy rozhodujete, my pomáháme. Díky vaší podpoře, našich skvělých příznivců, jsme získali celkem 5 695 hlasů, což nám otevírá dveře k novým a vzrušujícím příležitostem pro mladé nadšence do přírodních věd.

Mladí přírodovědci, kteří navštěvují Záchrannou stanici Pavlov, budou mít teď možnost objevovat přírodu a živočichy v novém světle. Díky projektu pro ně nakoupíme mikroskopy s bádací sadou, dalekohledy, síťky na odchyt vodních bezobratlých a suchozemského hmyzu, a také výukové materiály a vzdělávací hry. To vše nám umožní vylepšit výuku, která tak bude zábavnější a inspirující.

Naše stanice nabízí širokou škálu výukových programů zaměřených na ekologickou výchovu a osvětu. Pouze v loňském roce se těchto programů zúčastnilo 2 322 dětí. Toto vítězství nám umožní dále rozšířit naše výukové aktivity a poskytnout více dětem možností prozkoumat přírodu na vlastní kůži a objevit nové oblasti zájmu.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás svým hlasem v programu TESCA podpořili. Velmi si Vaší důvěry a podpory vážíme. Díky, že společně můžeme inspirovat další generace k ochraně naší planety a rozvíjet jejich zájem o přírodní vědy.

Náš vítězný projekt nazvaný ZVÍDAVÍ MLADÍ PŘÍRODOVĚDCI je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

 

logolink TESCO nadacni fond NROS - Stanice Pavlov

Celý článek zde klik