Vychází patnácté číslo Pavlovinek

23. září 2023, Stanice Pavlov – Slunečné září nám pomalu ale jistě uzavírá vydařenou a opět náročnou sezónu u nás ve stanici. Stovky pacientů, tisíce ujetých kilometrů na cestách pro ně, desítky školních výletů, stovky dětí a další stovky rodin a návštěvníků – jednotlivců, kteří se přijeli podívat k nám do stanice. Děkujeme za vaši přízeň, byl to správný “fičák”, ale těší nás, že se k nám rádi vracíte, že nás podporujete a oceňujete to, co děláme. To nás nabíjí energií a chutí do další práce. Malým poděkováním je také 15. vydání Pavlovinek – novinek z naší záchranné stanice. Přichází o trochu později, než jste v dvouměsíční frekvenci zvyklý, za to je tentokrát nabité informacemi. 

Do tisku jde nástěnný kalendář pro rok 2024, staráme se o nemocného orla mořského, ohlížíme se za téměř ukončenou sezónou, připojujeme celou řadu povedených fotek z naší běžné každodenní činnosti i z oslavy třicetin orla Addyho, přibližujeme příběhy několika našich svěřenců a celkově přinášíme přehled událostí, co se u nás za ty tři měsíce dělo a dít bude 🙂

Budeme rádi, když si najdete chvilku a nahlédnete do newsletteru.

Děkujeme, že pomáháte. Má to smysl!

Celý newsletter je ke stažení a přečtení pod tímto odkazem: https://stanicepavlov.cz/wp-content/uploads/2023/09/Newsletter_cervenec_srpen_zari_2023_final.pdf.

Newsletter cervenec srpen zari 2023 final - Stanice Pavlov

 

Celý článek zde klik