Udělejte si radost nástěnným kalendářem se zvířaty z Pavlova

18. listopadu 2022 – Péče o zvířata je náročná, ale krásná. Navíc u ní vzniká řada nezapomenutelných momentů, které týden co týden zachycuje pro stanici fotograf Jaroslav Loskot. Proto jsme se rozhodli, že inspirativní fotografie využijeme a připravíme historicky první nástěnný kalendář – pro rok 2023.

Právě ho posíláme do tisku, bude ve formátu A3 na šířku. Tady najdete malou ochutnávku, jak bude vypadat: https://stanicepavlov.cz/wp-content/uploads/2022/11/nastenny-kalendar-v3_vyber_zm.pdf. Pokud si sami chcete udělat radost, věnovat kalendář někomu dárkem nebo třeba jen podpořit naší činnost, budeme rádi, když si kalendář předobjednáte, abychom věděli, přibližně o kolik kusů budou mít naši příznivci a dárci zájem.

Jeho cena bude 399 Kč + poštovné a balné (zhruba 100 Kč). Částku si upřesníme e-mailem po Vaší předobjednávce.

Pokud budete mít o kalendář zájem, prosím, kontaktujte nás na e-mailu propagace@stanicepavlov.cz a pošlete nám na sebe celé jméno, adresu, kam chcete kalendář zaslat, a počet kusů. Jakmile budou kalendáře hotové, spojili bychom se s vámi, poslali bychom vám platební údaje a odeslali vám kalendář v první půlce prosince, aby případně potěšil pod stromečkem.

Koupí kalendáře přispějete na výstavbu nových voliér. Více se o plánované výstavbě dočtete v článku v našich novinkách na webu.

Děkujeme, že pomáháte, má to smysl! A věříme, že vám první kalendář Stanice Pavlov udělá radost a že společně odstartujeme každoroční tradici.

Celý článek zde klik