Velká předprázdninová aukce deskových her pro pavlovská zvířata

19. června 2023 – V Pavlově jsme pro vás na týden od 19. června připravili velkou předprázdninovou aukci deskových her s tematikou zvířat a přírody. Zúčastnit se může každý zájemce na FB Stanice Pavlov, nabídnout cenu a svým příhozem, ideálně nejvyšší nabídnutou částkou podpořit zvířata v naší záchranné stanici.

„Aukci můžeme uspořádat díky nezištnému daru od distributora her v České republice, společnosti ADC Blackfire Entertainment, která nám darovala všech devět her,“ s díky vysvětlil ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

 „Přemýšlel jsem, jak bych mohl propojit svou práci s možností přispět na potřebné krmení a jiné věci a napadlo mě zaslat vám několik deskovek k aukci,“ prozradil Tomáš Petr ze společnosti ADC Blackfire Entertainment, který je pravidelným návštěvníkem stanice a sám s nápadem přišel.

Hry představují zvířata v Pavlově

Facebooková aukce na stránce stanice www.facebook.com/stanicepavlov/ odstartuje v 14:55 hodin v pondělí 19. června a skončí v pátek 23. června v 14:55. Se všemi devíti hrami, které společnost ADC Blackfire Entertainment darovala, se seznamují zvířata v Pavlově, a vznikly tak originální fotky, které jsou použity přímo v aukci.

Facebookový příspěvek obsahuje devět fotografií. „Příhozy formou komentářů mohou lidé přidávat přímo pod vybranou fotku hry, kterou by v dražbě rádi získali. Některé hry jsme dostali dvakrát, jako například Brainboxy Zvířata nebo Příroda, případně Cardline – svět zvířat, takže mají zájemci vyšší šanci získat hru, kterou by si rádi zahráli,“ vysvětluje Monika Brothánková zodpovědná za propagaci Stanice Pavlov.

Účastníci dražby si přesná pravidla, kterými se aukce řídí, mohou přečíst na webu Stanice Pavlov na této stránce: https://stanicepavlov.cz/wp-content/uploads/2023/06/Pravidla-FB-aukce_19.-cervna-2023.docx.

Peníze z aukce půjdou na krmení pro mláďata, zvířata s trvalým hendikepem ve stálé expozici a na další potřebný materiál každodenně používaný při péči o živočichy. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE. MÁ TO SMYSL!

Přehled her, ze kterých můžete vybírat a účastnit se aukce

1 - Stanice Pavlov
2 - Stanice Pavlov
3 - Stanice Pavlov
4 - Stanice Pavlov
5 - Stanice Pavlov
6 - Stanice Pavlov
7 - Stanice Pavlov
8 - Stanice Pavlov
9 - Stanice Pavlov Celý článek zde klik