Vítá vás - Meteostanice Pavlov, Ledeč nad Sázavou, Vysočina

Užitečné údaje nejen pro výlet. Detaily posunout levým tlačítkem myši a přidržením.a pak lze  + Přiblížit / – Oddálit potočním kolečka myši.

Předpověď na 5 dní - Vysočina

Pavlov


Počasí Pavlov (okres Havlíčkův Brod) - Slunečno.cz

Ledeč n. Sázavou


Počasí Ledeč nad Sázavou - Slunečno.cz

Česko Přehled

 

Počasí

Prognózy, výstrahy a situace

RSS EuroZprávy.cz – Počasí
 • Předpověď na noc a sobotu 16. ledna 15 ledna, 2021
  Po přední straně hřebene vysokého tlaku vzduchu nad severní a západní Evropou k nám bude zesilovat příliv studeného vzduchu od severu. Počasí na východě území ovlivní tlaková níže postupující z Pobaltí k jihu, uvedl portal.chmi.cz.
 • Sněžení komplikuje dopravu v celém Česku, bez zimní výbavy nevyjíždějte 15 ledna, 2021
  Dopravu na většině území Česka dnes ráno opět komplikuje sněžení. Silnice ale většinou zůstávají s opatrností sjízdné. Na některých místech si řidiči musí dávat pozor na náledí nebo námrazu, zejména na výše položených silnicích mohou být sněhové jazyky. Provoz se zatím ráno obešel bez vážnějších dopravních nehod, zjistila ČTK. Sněžit má podle meteorologů i přes […]
 • Počasí: Česko zažije takzvané ledové dny. Bude nadprůměrné chladno 15 ledna, 2021
  V uplynulých dnech se do České republiky vrátila typičtější zima, které bude pokračovat i v dalších dnech. Teploty mohou klesat pod hranici minus 10 stupňů Celsia a nastane i takzvaný ledový den, který byl loni spíše vzácný.
 • Planeta Země se dál ohřívá. Rok 2020 byl nejteplejším v dějinách měření, tvrdí NASA 15 ledna, 2021
  Rok 2020 byl těsně nejteplejším v dějinách měření, poznamenaly ho mocné hurikány a nevídané lesní požáry, uvedl americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Úřad pro oceány a atmosféru (NOAA) kvůli odlišné metodice uplynulý rok hodnotí jako nepatrně chladnější než dosud rekordní rok 2016.
 • Mráz, sněhová kalamita a koronavirus. Madrid žádá vládu o vyhlášení stavu nouze 14 ledna, 2021
  Madridská radnice dnes požádala španělskou vládu o vyhlášení stavu katastrofy či zvláštní nouze kvůli následkům sněhové bouře a mrazů, které víc než třímilionovou španělskou metropoli zasáhly v předchozích dnech a které ještě zhoršily situaci způsobenou pandemií covidu-19. Informují o tom místní média.
RSS In-počasí
RSS Počasí – Aktuálně.cz
error: Kopírování obsahu není povoleno.